Sennheiser MX 585

Cena produktu Sennheiser MX 585 není známa.

 

Popis produktu Sennheiser MX 585: Německá společnost Sennheiser je předním výrobcem profesionálních i běžných sluchátek jakéhokoli provedení, dokonalých mikrofonů a příslušenství. Firma klade důraz na kvalitu výrobního materiálu a...  Více informací


Sennheiser MX 585 - popis

Německá společnost Sennheiser je předním výrobcem profesionálních i běžných sluchátek jakéhokoli provedení, dokonalých mikrofonů a příslušenství. Firma klade důraz na kvalitu výrobního materiálu a nebrání se inovacím a aktuálním trendům.
Sennheiser MX 585 jsou stylová sluchátka s důrazem na jasné a silné basy, ovšem bez přehnaného objemu. Svým ergonomickým designem jsou ideální pro moderní uživatele. Jedná se skutečně o velmi elegantní sluchátka určená především majitelům MP3 přehrávačů, iPad, iPod nebo iPhone.
Sluchátka MX 585 nabízí uchvacující zážitek v podobě dynamického stereo zvuku, který si můžete vychutnat například při sportování, cestě v autobuse nebo při výletu. Symetrický kabel má délku 1.2 metru a je zakončen úhlovým jack konektorem pro připojení k MP3 přehrávači apod. Sluchátka jsou osazena reproduktory s frekvenčním rozsahem v rozmezí od 18 Hz do 20 kHz s impedancí 32 Ohmů a SPL citlivostí 118 dB (1kHz / 1Vrms). Celkové harmonické zkreslení nepřesahuje 0.5 %. Sluchátka obsahují také ovládání hlasitosti.

Základní parametry

Typ:
Do uší

Frekvenční rozsah min. [Hz]:
18

Frekvenční rozsah max. [kHz]:
20

Konektor:
3.5mm (TRS)

Citlivost [dBA]:
118

Impedance [Ohm]:
32

Rozměry/Váha

Hmotnost [g]:
14

Výrobce Sennheiser
Typ Do uší
Konektor 3,5 mm Jack
Ovládání hlasitosti Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sennheiser MX 585 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Bezdrátová sluchátka nebo Náhradní díly ke sluchátkům, Sluchátkové zesilovače, Pouzdra na sluchátka.