Sennheiser CX 5 G

Cena produktu Sennheiser CX 5 G není známa.

 

Popis produktu Sennheiser CX 5 G: Luxusní sluchátka vzhledem i zvukem. Sennheiser CX 5.00, nejvyšší model v řadě CX, vás ohromí překvapivě realistickým a přirozeným zvukem, ojedinělým u sluchátek v této cenové kategorii. Verze „G“...  Více informací


Sennheiser CX 5 G - popis

Luxusní sluchátka vzhledem i zvukem. Sennheiser CX 5.00, nejvyšší model v řadě CX, vás ohromí překvapivě realistickým a přirozeným zvukem, ojedinělým u sluchátek v této cenové kategorii. Verze „G“ je s ovládáním pro Android.

Sennheiser CX 5.00 jsou nejvyšší modelem v řadě CX a nejen svým designem, ale především čistým, přirozeným a realistickým zvukem tak upevňují pozici společnosti Sennheiser jakožto vedoucího producenta sluchátek i v nejnižších váhových kategoriích. Inovativní konstrukce reproduktorů se silnými magnety, ale i speciální zcela nový akustický design plní svůj úkol a sluchátka Sennheiser CX 5.00 jistě uspokojí i náročnější posluchače.  

Sennheiser CX 5.00 nabízí v balení adaptéry ve čtyřech velikostech a tím zajistí individuální usazení sluchátek do ucha podle potřeb posluchače.

Sennheiser CX 5.00 jsou vyrobena z kvalitních materiálů, jak je běžné u produktů tohoto světoznámého výrobce.

Sennheiser CX 5.00 Dokonalý společník do městského prostředí. Integrovaný ovladač na kabelu vám umožní ovládat vaše mobilní zařízení. Verze s „i“ je určena pro Apple iOS. Verze s „G“ je určena pro systém Android. Svou oblíbenou hudbu si tak můžete vychutnat na svém tabletu, smartphonu nebo MP3 přehrávači. Samozřejmostí dálkového ovládání je integrovaný mikrofon, díky němuž lze použít sluchátka jako handsfree a přijímat tak hovory bez nutnosti sundavání sluchátek z hlavy.

Luxusní provedení. Luxusní vzhled. Luxusní zvuk. To vše za přijatelnou cenu můžete získat nákupem sluchátek Sennheiser CX 5.00.

Technické údaje

Frekvenční rozsah: 16 - 22 000 Hz

Harmonické zkreslení (THD):

Akustický tlak: 118 dB, (1 kHz, 1 Vrms)

Jmenovitá impedance: 18 Ohm

Délka kabelu: 1,2 m

Konstrukce: In-Ear (do ucha), dynamická

Hmotnost: 16 g

 

Obsah balení:

* Sluchátka Sennheiser CX 5.00
* Kabel 1,2 metru s 3,5 mm Jackem
* Prémiově dokonalé tuhé pouzdro
* Set ušních adaptérů: XS, S, M, L
* Návod

Výrobce Sennheiser
Typ Do uší
Konektor 3,5 mm Jack
Mikrofon Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sennheiser CX 5 G užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Bezdrátová sluchátka nebo Náhradní díly ke sluchátkům, Sluchátkové zesilovače.