Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Sluchátka a příslušenství > Sluchátka >

Audio-Technica ATH-AX1iS

Audio-Technica ATH-AX1iS

Cena produktu Audio-Technica ATH-AX1iS není známa.

 

Popis produktu Audio-Technica ATH-AX1iS: Sluchátka Audio-Technica ATH-AX1iS Chcete si vychutnat každý hudební tón Vaší oblíbené hudby? Podívejte se na sluchátka od specializovaného výrobce Audio-Technica. Pyšní se kvalitní reprodukcí hu...  Více informací


Audio-Technica ATH-AX1iS - popis

Sluchátka Audio-Technica ATH-AX1iS
Chcete si vychutnat každý hudební tón Vaší oblíbené hudby? Podívejte se na sluchátka od specializovaného výrobce Audio-Technica. Pyšní se kvalitní reprodukcí hudebních tónů - od nízkých po vysoké. Se sluchátky Audio-Technica získáte vynikající poslech při sledování filmů, hraní her a poslechu oblíbené hudby.
Vynikající poslech
Poslechněte si všechny skladby se sluchátky od Audio-Technica zajišťující nejvyšší kvalitu, harmonicky vyvážené basy a vynikající zvuk. Detailnímu podání vysokých tónů a prokreslených hloubek přispívá slušná citlivost a široký frekvenční rozsah.
Pohodlí nade vše
Pohodlí přináší silné polstrování náušníků. Poslouchejte hudbu s pohodlnými náušníky. Díky hladkému širokému pásku přes hlavu, lehkému provedení a silnému polstrování sluchátek si můžete vychutnávat ničím nerušený pohodlný poslech celé hodiny. Audio-Technica Vás uchvátí profesionálním designem a skvělým výkonem. Skvělé a mimořádně pohodlné náušníky Vám dovolí mít sluchátka celý den na uších, zatímco Vás naplní úchvatnou hudbou.
Klíčové vlastnosti
Se sluchátky ATH-AX1iS si vychutnáte každý zvukový detail, tudíž Vás např. při hře nepřekvapí pomalé kroky soupeře blížícího se zezadu. Součástí je ovládací panel na kabelu s mikrofonem, ovládáním hlasitosti a přehrávání. Frekvenční rozsah sluchátek je skvělých 15 Hz až 22 kHz, takže si vychutnáte zvuk od nízkých tónů po výšky s maximálním zážitkem. 36mm sluchátka nabízí výkon 500 mW, citlivost 100 dB/mW a jejich přívodní kabel má dostatečnou délku 1,2 metry a je zakončen pozlaceným 3.5 mm mini stereo jackem se zakončením do písmene L.
 

Základní parametry

Typ:
Náhlavní

Frekvenční rozsah min. [Hz]:
15

Frekvenční rozsah max. [kHz]:
22

Konektor:
3.5mm (TRS)

Citlivost [dBA]:
100

Impedance [Ohm]:
40

Výrobce Audio-technica
Typ Náhlavní
Konektor 3,5 mm Jack
Ovládání hlasitosti Ano
Mikrofon Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Audio-Technica ATH-AX1iS užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Bezdrátová sluchátka nebo Náhradní díly ke sluchátkům, Sluchátkové zesilovače.