Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Sluchátka a příslušenství > Sluchátka >

Audio-technica ATH-AVC200

Audio-technica ATH-AVC200

Cena produktu Audio-technica ATH-AVC200 není známa.

 

Popis produktu Audio-technica ATH-AVC200: ATH-AVC 200 Sluchátka ATH-AVC200 společnosti Audio Technica využívají více než 40 let audio inženýrských technologií, aby vám přinesla vysoce kvalitní audio. Sluchátka mají nově navržené 40mm m...  Více informací


Audio-technica ATH-AVC200 - popis

ATH-AVC 200

Sluchátka ATH-AVC200 společnosti Audio Technica využívají více než 40 let audio inženýrských technologií, aby vám přinesla vysoce kvalitní audio. Sluchátka mají nově navržené 40mm měniče, tvarované mušle, nastavitelný náhlavní pásek pro pohodlné nošení a také perfektní zvuk.
Perfektní zvuk

Díky reproduktorům s průměrem 40 mm, lehkému designu a hliníkovému zapouzdření nabízí ATH-AVC200 hodiny příjemného nošení za poslechu kvalitního a čistého zvuku. Sluchátka Mají otevřený černý design s kovovým detailem. Lze je připojit do jakékoliv domácí soustavy, mobilního telefonu, herní konzole, prostě kamkoliv chcete. Vychutnejte si perfektní zvuk jako v kině v pohodlí domova. Zvuk, výšky i basy, jsou maximálně vyvážené a poskytují silný a čistý zvuk.
Univerzální připojení

Díky pozlacenému konektoru 3,5 mm jack s přidanou redukcí na 6,3 mm jack můžete sluchátka ATH-AVC200 připojit do většiny standardních audio a video systémů. Když k tomu pak přidáte kabel o délce 3 metry, tak si můžete užít ničím nerušený poslech hudby snadno a pohodlně.
Klíčové vlastnosti

Vysoce kvalitní náhlavní sluchátka ATH-AC200 přinášejí kvalitní a čistý zvuk. Docilují toho za pomoci reproduktorů s průměrem 40 mm, frekvenčním rozsahem 20 Hz – 22 kHz, citlivostí 100 dB/mW a impedancí 40 Ω. K propojení se zařízeními jsou vybaveny kabelem o délce 3 m zakončeným 3,5 mm pozlaceným jackem a redukcí na 6,3 mm jack. Sluchátka váží pouhých 210 g.

Výrobce Audio-technica
Typ Náhlavní
Bezdrátová Ne
Impedance 40 Ohm
Citlivost 100 dB
Konektor 3,5 mm Jack
Otevřená
Informace o parametru Otevřená
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Audio-technica ATH-AVC200 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Bezdrátová sluchátka nebo Náhradní díly ke sluchátkům, Sluchátkové zesilovače.